Notice 2.7


Skrypt EMPRESA2 – katalog firm

[Sprzedam] Elektronika > Internet > Skrypty i strony www

Skrypt EMPRESA2 – katalog firm
Skrypt EMPRESA2 – katalog firm Skrypt EMPRESA2 – katalog firm Skrypt EMPRESA2 – katalog firm Skrypt EMPRESA2 – katalog firm Skrypt EMPRESA2 – katalog firm Skrypt EMPRESA2 – katalog firm

Opublikowano: 12-08-2019 | Wygaśnie: 12-11-2019

Wyświetleń: 41 (unikalne: 34)

Cena: 369,00 zł

Dodane przez: kamil
Region: Mazowieckie Warszawa
Adres: Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...

Dzięki skryptowi Empresa2 stworzysz swoją stronę www z katalogiem firm.
Skrypt zawiera wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę i dużą ilość opcji pomocnych przy dodawaniu firm. Administrator strony ma do dyspozycji Panel Administracyjny, w którym może wprowadzać zmiany wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 pozwala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego czy międzynarodowego w zaledwie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron ze spisem firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie oraz regiony.
Skrypt wyróżnia się spośród innych skryptów katalogów firm intuicyjnym interfejsem i różnego rodzaju możliwościami zarabiania.
Masz możliwość zarabiać w serwisie poprzez ustalenie opłat za dodawanie czy też promowanie ogłoszeń. Poza tym, możesz skorzystać z dodatkowego sposobu na pasywny zarobek, a mianowicie z dodania reklam na stronę – na przykład reklam z programów partnerskich, z Google AdSense albo prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do najnowszych standardów SEO, posiada także automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal i Przelewy24. 
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych portalach katalogów firm – i to zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla administratora strony. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 jest napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki czemu korzystając z niego jest znacznie łatwiej wybić się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 19,90 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Back to top